Grote voorraad

Snelle verzending door heel Europa

Ervaring en kennis

Nieuw en gebruikt







					
Alle categorieën
Volvo Penta / Marine parts
Volvo Penta / Marine parts

Volvo Penta onderdelen voor betrouwbare scheepsmotoren

Voor betrouwbare prestaties op het water zijn hoogwaardige onderdelen essentieel. In onze categorie Volvo Penta marine parts vind je een breed assortiment onderdelen voor onderhoud, reparatie en revisie van Volvo Penta scheepsmotoren. Of het nu gaat om recreatief varen of professioneel gebruik, goed onderhouden motoren zorgen voor veiligheid, efficiëntie en zorgeloos vaarplezier.

Volvo Penta staat wereldwijd bekend om duurzame en krachtige maritieme aandrijfsystemen. Om deze motoren in topconditie te houden, is het belangrijk om te kiezen voor passende en kwalitatieve onderdelen. Wij bieden onderdelen die geschikt zijn voor verschillende Volvo Penta motorseries, zodat je altijd de juiste match vindt voor jouw toepassing.

Alles voor onderhoud en reparatie van Volvo Penta motoren

Ons assortiment Volvo Penta onderdelen bestaat onder andere uit:

  • Filters (olie-, brandstof- en luchtfilters)
  • Impellers en waterpomponderdelen
  • Pakkingen en afdichtingen
  • Anodes
  • Koelsysteemonderdelen
  • Brandstofsysteemcomponenten
  • Motoronderdelen voor revisie en onderhoud
  • Smeermiddelen en vloeistoffen voor maritiem gebruik

Met de juiste onderdelen voorkom je storingen, verleng je de levensduur van de motor en zorg je voor optimale prestaties, ook onder zware omstandigheden op zee of binnenwateren.

Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren

Wij leveren onderdelen voor een breed scala aan Volvo Penta toepassingen, waaronder:

  • Binnenboordmotoren
  • Z-drive en stern-drive systemen
  • Diverse dieselmotor series
  • Klassieke en moderne Volvo Penta motoren

Of je nu bezig bent met regulier onderhoud of een complete revisie, wij helpen je om de juiste onderdelen te vinden voor jouw specifieke motorconfiguratie.

Waarom Volvo Penta onderdelen bij ons bestellen?

  • Breed assortiment voor onderhoud en reparatie.
  • Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren en systemen.
  • Kwaliteitsonderdelen van betrouwbare herkomst.
  • Snelle levering uit eigen voorraad.
  • Deskundig advies van specialisten in Volvo techniek.

Bestel eenvoudig jouw Volvo Penta marine parts en zorg ervoor dat jouw scheepsmotor betrouwbaar, krachtig en efficiënt blijft presteren. Zo ga je altijd met een gerust gevoel het water op.

  • ✓Kwaliteit gegarandeerd
  • ✓Betrouwbaar
  • ✓Snelle levering
  • ✓Voor alle Volvo's
Volvo Penta / Marine parts

Selecteer uw auto om de perfecte auto-onderdelen te vinden

NL

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Startmotor Volvo 240 740 760 780 940 960 5003564

Productnummer: 3535613
ART: 3535613 / EAN:

Prijs excl. btw.
€ 49,00

Leverdatum: 29-10-2026

Geaccepteerde betalingsopties

payment icons payment icons payment icons payment icons

Verzendopties

delivery_icon

DPD Nederland

Expresslevering

delivery_icon

UPS

Expresslevering

delivery_icon

PostNL

Expresslevering

delivery_icon

DHL

Expresslevering

240 242 244 245 Ieder modeljaar met 4 cilinder benzine motor (B20 uitgesloten)

740 760 780 Ieder modeljaar met 4 cilinder benzine motor

940 960 Ieder modeljaar met 4 cilinder benzine motor  

Fabrikant Productnummer
VOLVO 0001108088
VOLVO 1 357 199 , 1357199
VOLVO 1306503
VOLVO 1346707
VOLVO 1357199
VOLVO 1357199.7 , 13571997
VOLVO 13571997
VOLVO 1357317
VOLVO 1357373
VOLVO 204284
VOLVO 240360
VOLVO 241615
VOLVO 3 523 301 , 3523301
VOLVO 3253301
VOLVO 3523301
VOLVO 3523301-4 , 35233014
VOLVO 3523301.4 , 35233014
VOLVO 35233014
VOLVO 3803074
VOLVO 436854
VOLVO 463856
VOLVO 5 003 564 , 5003564
VOLVO 5001599
VOLVO 5001613
VOLVO 5001614
VOLVO 5002046
VOLVO 5003564
VOLVO 5003564
VOLVO 5003564-1 , 50035641
VOLVO 5003564.1 , 50035641
VOLVO 50035641
VOLVO 5003617
VOLVO 50036177
VOLVO 5240360
VOLVO 834339
VOLVO 834976
VOLVO 840808
VOLVO 840808-0 , 8408080
VOLVO 8408080
VOLVO 870977
Usage nummers
GK 623
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
VOLVO VOLVO
Alternatieve producten (1)
Startmotor Volvo 360 2.0 GLT Inj. ('82-'89) 5003564
5751984
Prijs incl. btw. € 49,00

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op.

Used parts Volvo

Contactgegevens van het merk
Volvo Car Corporation Headquarters, Gunnar Engellaus Väg, Gothenburg, Zweden
[email protected]

Bestanden

Er zijn geen bestanden om te downloaden

FAQ

4.5 / 5 (20 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Ziet je nog als mens en niet als een nummer. Als twee vrouwen in een toch wel mannenwereld met respect behandeld. Super fijn mannen!!!''
Bekijk reviews

© 2026 Willems Classics V.O.F..nl - Alle rechten voorbehouden