Grote voorraad

Snelle verzending door heel Europa

Ervaring en kennis

Nieuw en gebruikt







					
Alle categorieën
Volvo Penta / Marine parts
Volvo Penta / Marine parts

Volvo Penta onderdelen voor betrouwbare scheepsmotoren

Voor betrouwbare prestaties op het water zijn hoogwaardige onderdelen essentieel. In onze categorie Volvo Penta marine parts vind je een breed assortiment onderdelen voor onderhoud, reparatie en revisie van Volvo Penta scheepsmotoren. Of het nu gaat om recreatief varen of professioneel gebruik, goed onderhouden motoren zorgen voor veiligheid, efficiëntie en zorgeloos vaarplezier.

Volvo Penta staat wereldwijd bekend om duurzame en krachtige maritieme aandrijfsystemen. Om deze motoren in topconditie te houden, is het belangrijk om te kiezen voor passende en kwalitatieve onderdelen. Wij bieden onderdelen die geschikt zijn voor verschillende Volvo Penta motorseries, zodat je altijd de juiste match vindt voor jouw toepassing.

Alles voor onderhoud en reparatie van Volvo Penta motoren

Ons assortiment Volvo Penta onderdelen bestaat onder andere uit:

  • Filters (olie-, brandstof- en luchtfilters)
  • Impellers en waterpomponderdelen
  • Pakkingen en afdichtingen
  • Anodes
  • Koelsysteemonderdelen
  • Brandstofsysteemcomponenten
  • Motoronderdelen voor revisie en onderhoud
  • Smeermiddelen en vloeistoffen voor maritiem gebruik

Met de juiste onderdelen voorkom je storingen, verleng je de levensduur van de motor en zorg je voor optimale prestaties, ook onder zware omstandigheden op zee of binnenwateren.

Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren

Wij leveren onderdelen voor een breed scala aan Volvo Penta toepassingen, waaronder:

  • Binnenboordmotoren
  • Z-drive en stern-drive systemen
  • Diverse dieselmotor series
  • Klassieke en moderne Volvo Penta motoren

Of je nu bezig bent met regulier onderhoud of een complete revisie, wij helpen je om de juiste onderdelen te vinden voor jouw specifieke motorconfiguratie.

Waarom Volvo Penta onderdelen bij ons bestellen?

  • Breed assortiment voor onderhoud en reparatie.
  • Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren en systemen.
  • Kwaliteitsonderdelen van betrouwbare herkomst.
  • Snelle levering uit eigen voorraad.
  • Deskundig advies van specialisten in Volvo techniek.

Bestel eenvoudig jouw Volvo Penta marine parts en zorg ervoor dat jouw scheepsmotor betrouwbaar, krachtig en efficiënt blijft presteren. Zo ga je altijd met een gerust gevoel het water op.

  • ✓Kwaliteit gegarandeerd
  • ✓Betrouwbaar
  • ✓Snelle levering
  • ✓Voor alle Volvo's
Volvo Penta / Marine parts

Selecteer uw auto om de perfecte auto-onderdelen te vinden

NL

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Krukaskeerring koppelings zijde PTFE

Productnummer: 3128209
ART: 3128209 / EAN:

Uw voordeel 20,0%
Prijs incl. btw.
€ 26,93 € 21,55

Leverdatum: 29-10-2026

Geaccepteerde betalingsopties

payment icons payment icons payment icons payment icons

Verzendopties

delivery_icon

DPD Nederland

Expresslevering

delivery_icon

UPS

Expresslevering

delivery_icon

PostNL

Expresslevering

delivery_icon

DHL

Expresslevering

Krukas keerring koppelings-zijde 

PTFE Teflon kering (Moderne kering zonder veertje aan binnenzijde)

Moet droog,zonder olie worden gemonteerd.
Motor mag pas na 8 uur wachten worden gestart. Deze tijd kan kering nodig hebben om goed op zijn plaats te vallen,volledig af te dichten.


850 ieder modeljaar benzine motor 
960 ieder modeljaar benzine 6 cilinder 24V motor 
C30 ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor 
C30 ieder modeljaar D5244T-
C70 2006- ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor 
C70 2006- ieder modeljaar D5244T- 
C70 -2005 ieder modeljaar 
S40 V40 -2004 ieder modeljaar benzine motor (B4184SJ/SM uitgesloten)
S40 V50 2004- ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor
S40 V50 2004- ieder modeljaar D5244T-
S60 -2009 ieder modeljaar
S60 CC -2018 ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor
S60 V60 2011-2018 modeljaar 2011 iedere 5 cilinder diesel behalve diesel-hybride
S60 V60 2011-2018 ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor
S60 V60 V60 CC 2019- ieder modeljaar
S70 V70 -2000 ieder modeljaar benzine motor
S80 II -2011 iedere 5 cilinder diesel behalve diesel-hybride
S80 II ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor 
S80 -2006 ieder modeljaar benzine motor 
S80 -2006 ieder modeljaar D5244T-
S90 V90 -1998 ieder modeljaar met 6 cilinder 24V benzine motor 
S90 V90 2017- ieder modeljaar 
V40 / V40 CC 2013- ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor 
V60 CC -2018 ieder modeljaar met benzine 5 cilinder motor 
V70 2008- ieder modeljaar B5254T6 motor
V70 II 2001-2007 ieder modeljaar benzine motor
V70 II 2001-2007 D5244T- 
V70 XC I -2000 ieder modeljaar
V70 XC70 2008- -2011 iedere 5 cilinder diesel motor behalve diesel-hybride
V90 CC ieder modeljaar
XC40 ieder modeljaar 
XC60 -2017 iedere 5 cilinder diesel motor behalve diesel-hybride
XC60 -2017 ieder modeljaar B5254T12 motor
XC60 -2017 ieder modeljaar B5254T14 motor 
XC60 2018- ieder modeljaar 
XC70 2001-2007 ieder modeljaar 
XC70 2008- -2011 iedere 5 cilinder diesel motor behalve diesel-hybride
XC70 2008- ieder modeljaar B5254T12 motor
XC70 2008- ieder modeljaar B5254T14 motor
XC90 2016- ieder modeljaar
XC90 -2014 -2006 iedere 6 cilinder benzine motor 
XC90 -2014 ieder modeljaar 5 cilinder benzine motor 
XC90 -2014 ieder modeljaar D5244T-






Fabrikant Productnummer
VOLVO 31339213
VOLVO 31480636
VOLVO 32298806
VOLVO 3514704
VOLVO 6842092
VOLVO 6842274
VOLVO 9458178
Usage nummers
Winkel E4 10
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
VOLVO VOLVO
Alternatieve producten (1)
Krukaskeerring koppelings zijde FPM
5506961
Prijs incl. btw. € 26,79 € 21,43

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op.

Volvo Car Corporation

Contactgegevens van het merk
Gunnar Engellaus Väg, Gothenburg, Sweden
00 46 31 325 00 77
[email protected]

Bestanden

Er zijn geen bestanden om te downloaden

FAQ

4.5 / 5 (20 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Ziet je nog als mens en niet als een nummer. Als twee vrouwen in een toch wel mannenwereld met respect behandeld. Super fijn mannen!!!''
Bekijk reviews

© 2026 Willems Classics V.O.F..nl - Alle rechten voorbehouden